Švyturys

0%

AR JUMS JAU YRA 20 METŲ?

Alkoholio vartojimas gali pakenkti jums ir jūsų artimiesiems, vartokite atsakingai.

Sugrįžk, kai sulauksi 20-ties metų.

KAIP MUS RASTI

Kūlių Vartų g. 7, 91250

Klaipėda, Lietuva

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad „leistų visus slapukus“ siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų Jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite, nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Daugiau informacijos – slapukų pranešime

ALAUS MEISTRYSTĖ IR KULTŪRA PO VIENU STOGU

Kažkada tyli mūsų svajonė, kuria šiandien garsiai didžiuojamės. Tai didelis žingsnis mums ir visai Lietuvos alaus kultūrai. Daugiametė aludarystės patirtis, moderniausia įranga ir aistra alaus kultūrai – viskas čia, po vienu „Švyturys Brewery“ daryklos stogu.

„BROOKLYN BREWERY“ IR „CARLSBERG GROUP“

Surėmę pečius su rinktinio alaus gigantu iš už Atlanto „The Brooklyn Brewery“, pastatėme modernią alaus daryklą Klaipėdoje – „Švyturys Brewery“. Rinktinio alaus kultūros žemėlapis Lietuvoje plečiasi: po „Nya Carnegiebryggeriet“ (Švedija) ir „E.C. Dahls Bryggeri“ (Norvegija) daryklų tai – trečioji „The Brooklyn Brewery“ ir „Carlsberg Group“ investicija Europoje. Ir pirmoji Lietuvoje.

MŪSŲ ALUDARIAI

Žmonės, kurie savo rankomis kuria alų. Žmonės, mylintys savo darbą.

MAŽVYDAS MATUKAS

Mažvydas nesapnuoja alaus. Jis nekvėpuoja alumi ir net nesvajoja apie alų. Jis žino, kad aludaris turi būti atsidavęs alui ne jausmais ir kalbomis, o darbais. Profesionaliu aludariu tapęs buvęs žurnalistas jau seniai yra išprotėjęs alaus fanatikas, savo namuose eksperimentavęs su įvairiausiais alaus receptais. Gavęs progą stoti prie didelių katilų, Mažvydas greitai įrodė, kad turi drąsos ir entuziazmo virti tai, ko kiti net nesugalvotų. Mažvydo vidines baterijas įkrauna futbolas ir poezija, minčių perteklius išsilieja vaidmenų žaidimuose. Jei Mažvydo charakterį reikėtų palyginti su alumi, jis būtų kažkas tarp „Barzdos vėtroje“ ir „Gūsio už kadro“. Trumpai tariant, vėjinga asmenybė, pučianti tarp mūsų daryklos katilų.

ALAUS DEGUSTACIJOS
ALAUS DEGUSTACIJOS
Rezervuoti
ekskursiją
Suk ratuką! Suk ratuką!