Švyturys

0%

AR JUMS JAU YRA 20 METŲ?

Alkoholio vartojimas gali pakenkti jums ir jūsų artimiesiems, vartokite atsakingai.

Sugrįžk, kai sulauksi 20-ties metų.

KAIP MUS RASTI

Kūlių Vartų g. 7, 91250

Klaipėda, Lietuva

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad „leistų visus slapukus“ siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų Jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite, nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Daugiau informacijos – slapukų pranešime

ŠVYTURYS B HOUSE

Ateiti vienam ar su draugais. Praleisti laiką su šeima ar susipažinti su bendraminčiais. Švęsti ar tiesiog ramiai pabūti. Čia vieta kiekvienam ir kiekvienai kompanijai. Ateikite ir leiskite laiką.

MAISTAS ERDVĖ Staliukų rezervacija

MAISTAS

Pasaulio alaus virtuvė, kurios meniu dėliojamas pagal sezonus. Be baltų staltiesių ir pirštinėtų padavėjų – tiesiog su geru maistu, subtiliai priderintu prie gero alaus.

ERDVĖ

Unikali, Niujorką primenanti erdvė čia, Klaipėdoje. Erdvė, kur išvysite ne vieną meno kūrinį. Fotogeniška erdvė, kad ir kur pasisuktumėte. Erdvė – atvira visiems.

Gastro Baras - Erdvė
Gastro Baras - Erdvė
Gastro Baras - Erdvė

„BHOUSE“ SCENA

Gyvi pasirodymai ir besisukančios plokštelės. Geri stand-up’ai ir diskusijas keliantys pasikalbėjimai. Ir, žinoma, šokiai iki ryto. Viskas, ko reikia, kad gerai praleistumėte vakarą.

Gastro Baras - Erdvė

KONFERENCIJŲ SALĖ

Čia reiškiatės jūs. Vientisa erdvė, talpinanti iki 40 žmonių. Stumdomosios sienos gali paversti erdvę tinkama konferencijai, paskaitoms, vakarėliui ar bet kam, ką tik sugalvosite.

Rezervuoti
ekskursiją
Suk ratuką! Suk ratuką!