Švyturys

0%

AR JUMS JAU YRA 20 METŲ?

Alkoholio vartojimas gali pakenkti jums ir jūsų artimiesiems, vartokite atsakingai.

Sugrįžk, kai sulauksi 20-ties metų.

KAIP MUS RASTI

Kūlių Vartų g. 7, 91250

Klaipėda, Lietuva

Ši svetainė yra nustatyta taip, kad „leistų visus slapukus“ siekiant užtikrinti šio puslapio funkcinius parametrus bei pagerintų Jūsų naršymo patirtį. Jei tęsite, nekeisdami šių nustatymų, sutinkate su tuo. Daugiau informacijos – slapukų pranešime
Paukščiai

EKSKURSIJOS

Ekskursijos, padėsiančios pažinti alaus virimo procesą nuo A iki Z. Kelionė po aludarystės istoriją. Atraskite alų naujoje šviesoje!

Švyturys
Švyturys
Švyturys

ALAUS DARYKLA

Leiskitės į įspūdingą kelionę po „Švyturys Brewery“ daryklą. Ekskursijos metu patyrę gidai supažindins su pagrindiniais alaus gamybos procesais, tradicijomis ir inovacijomis. Po vienu stogu išvysite visą alaus gimimo procesą – nuo alaus virimo, fermentacijos iki išpilstymo.

Švyturys
Švyturys

„ŠVYTURIO“ MUZIEJUS

Visos daugiau kaip 200 metų istorijos ir patirties po vienu stogu sutalpinti nepavyktų, kad ir kaip norėtume. Tačiau svarbiausius įvykius – pavyko. Butelių ir kamštelių kolekcija. Viena kita aludarystės paslaptis. Gražiausi „Švyturio“ šalies kampeliai. Ir tai – tik dalis muziejaus ekspozijos. Visa tai – su ekskursijos bilietu.

ALAUS DEGUSTACIJOS
ALAUS DEGUSTACIJOS

ALAUS DEGUSTACIJOS

Degustacijai paruoštos įvairiausios alaus rūšys, kurios stebina net ir patyrusius visko ragavusius alaus gurmanus. Skonių ir poskonių subtilybės ir viską vainikuojanti gastrobaro aplinka.

Rezervuoti
ekskursiją
Suk ratuką! Suk ratuką!